1- لطفا در حفظ و نگهداري رسيد خدمات دقت فرماييد، زيرا آورنده آن، صاحب کالا يا نماينده ذي صلاح وي محسوب مي شود.

2- خدمات پس از فروش هماهنگ هيچ مسئوليتي نسبت به تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات دستگاهها تحويل داده شده، نداشته و در صورت درخواست مشتري، هزینه تهيه نسخه پشتيبان به صورت جداگانه دريافت خواهد شد.

3- بررسي تطابق شرايط گارانتي با وضعيت فعلي دستگاه مشتري در طول دوره گارانتي، صرفا به عهده کارشناس اين دفتر مي باشد.

4- اشکالات ظاهري دستگاه از جمله خط و خش ، شکستگي و تغيير رنگ بدنه، در زمان تحويل با هماهنگي مشتري ثبت مي شود.

5- در زمان تحويل دستگاه، ارائه کارت گارانتي معتبر الزامي است. در غير اينصورت هزينه تعميرات طبق فاکتور از مشتري دريافت خواهد شد.

6- اشکالات نرم افزاري شامل گارانتي نمي باشد، و در صورت نصب هر گونه نرم افزار، هزينه هاي آن طبق فاکتور از مشتري دريافت خواهد شد.

7- هر گونه تغيير در کارت گارانتي يا سريال مندرج بر روي دستگاه و يا داخل آن موجب ابطال گارانتي خواهد شد.

8- تعمير و تغيير توسط کارشناسان غير از مرکز خدمات هماهنگ موجب ابطال گارانتي دستگاه مورد نظر خواهد شد.

9- لوازم استهلاکي شامل کابل و شارژر و باتري نوت بوک ها و تبلت ها در صورتي که در زمان خريد دچار مشکل باشند تحت پوشش خدمات قرار مي گيرند.

10- عمليات روت کردن (root ) و نصب رام هاي غير رسمي بر روي تبلت ها و همچنين عمل قفلگشايي بر روي راه اندازي هاي تبلت ها (Unlock-BootLoader) بدليل اينکه موجب کاهش ضريب ايمني دستگاه و افزايش امکان Brick شدن دستگاه مي گردد موجب ابطال گارانتي خواهد شد و هزينه هاي آن از مشتري دريافت خواهد شد.گواهی جبران خسارات فیزیکی الصاق شده بر روي کالاهاي هماهنگ، شامل موارد شکستگي و ضربه خوردگي و آبخوردگي بوده و موارد سرقت و ناشي از عمد خريدار که توسط کارشناسان مشخص خواهد شد و یا استفاده ناصحيح را شامل نمي شود.

گواهی جبران خسارات فیزیکی کاملاً از کارت گارانتی مجزا بوده و مواردی را که تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرد را طبق شرایط مندرج بر روی گواهی پوشش خواهد داد.

براي استفاده از خسارات همواره وجود قطعه يا دستگاه آسيب ديده و همچنین به همراه داشتن اصل گواهی الزامي است.

این گواهی بصورت تک کوپن بوده و فارغ از میزان خسارت استفاده شده با یکبار استفاده ابطال می گردد.

طی موارد مندرج بر روی کارت گارانتی آسیب های فیزیکی موجب ابطال گارانتی می گردد مگر در مواردی که کارشناسان این مرکز تشخیص به عدم ابطال گارانتی دهند.

حفظ اطلاعات موجود بر روی دستگاه آسیب دیده فیزیکی معمولاً امکان پذیر نبوده و این مرکز نسبت به حفظ یا بازگردانی آن مسئولیتی نخواهد داشت.

مشتريان گرامي مي توانند در صورت بروز حادثه تحت شرايط مذکور، حداکثر طي 10 روز پس از وقوع آن به یکی از دفاتر خدمات هماهنگ مراجعه نموده و یا کالای خود را برای این مراکز ارسال نمایند تا مراحل کارشناسي و تعيين خسارت توسط کارشناسان براي کالاي آسيب ديده صورت پذيرد.

مشتريان گرامي مي توانند يکي از مراحل ذيل را براي کالاي آسیب دیده خود طي نمایند:

1- مشتریان گرامي درخواست تعمير دستگاه خود را داشته باشند که در اين حالت هزينه تعمير قسمت هاي آسيب ديده به مشتري اعلام شده و ایشان پس از تاييد آن موظف به پرداخت مبلغ تعميرات که برابر مابه التفاوت هزينه تعمير و هزینه های جانبی اجرت خواهد بود ، مي باشد.

2- مشتریان گرامي مي توانند از تعمير کالاي خود انصراف داده و کالايي از کالاهاي موجود در سبد کالايي هماهنگ که توسط این مراکز معرفي مي گردد انتخاب نموده و مابه التفاوت برابر با قيمت روز کالاي معرفي شده با کسر خالص خسارت که پس از کسر فراشیزهای مندرج است را پرداخت نمايند.